Sponsorzy


Konsultacje PROPAN 2014

Szanowni Koledzy i Koleżanki, Doktoranci!

W związku z trwającymi pracami nad unowocześnieniem i aktualizacją  formularza konkursu PROPAN, Krajowa Reprezentacja Doktorantów we współpracy z Samorządem Doktorantów Polskiej Akademii Nauk rozpoczyna doktoranckie konsultacje społeczne.

Konsultacje te mają na celu dopracowanie formularza pod względem merytorycznym, nie tylko  na podstawie uwag Kapituły Doktoranckiej oraz Kapituły Profesorskiej konkursu PROPAN 2013, ale także opinii doktorantów i osób, które bezpośrednio pracowały nad wypełnianiem formularzy konkursowych w instytutach PAN.

W załączeniu znajduje się komplet dokumentów w tym formularz konsultacyjny dotyczący unowocześnienia i aktualizacji formularza konkursu PROPAN.

Wypełnione formularze konsultacyjne prosimy przesyłać do 15 maja 2014 r. na adres konsultacje@krd.edu.pl w temacie wpisując „PROPAN – konsultacje”.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach. Wasza opinia jest dla nas niezwykle ważna. Zależy nam, aby wszyscy doktoranci mieli wpływ na kształt konkursu.

 

Z poważaniem,

Krajowa Reprezentacja Doktorantów

Samorząd Doktorantów Polskiej Akademii Nauk

 

Pobierz:

Formularz konkursowy PROPAN 2013

PismoPrzewodnie_PROPAN

Konsultacje PROPAN Pismo Zwrotne

Formularz konsultacyjny PROPAN

Rzecznik Praw Doktoranta
Partnerzy

 

Warszawskie Porozumienie Doktorantów


 


Perspektywy

 


mojestypendium.pl

 


EURAXESS

 

 

Logo be-pro