Aktualności
Sponsorzy


Aktualności
Konsultacje projektu MNiSW w sprawie stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia przyznawanych doktorantom!

Trwają konsultacje projektu MNiSW w sprawie stypendiów ministra za wybitne osiągnięcia przyznawanych doktorantom. CZEKAMY NA WASZE OPINIE!

III Tydzień Zrównoważonej Energii 8-12 czerwca 2015

Tydzień Zrównoważonej Energii (TZE) jest ogólnopolskim wydarzeniem energetycznym, nawiązującym do obchodów największego europejskiego wydarzenia energetycznego, prezentującego działania poświęcone efektywności energetycznej i odnawialnym źródłom energii – The European Union Sustainable Energy Week.

Sukces delegacji KRD na Eurodoc Annual General Meeting w Kluż-Napoka w Rumunii

EURODOC Annual Conference oraz Annual General Meeting 2015 odbyło się w mieście Kluż-Napoka, w samym sercu Transylwanii, w Rumunii, w dniach 27-30 kwietnia. Głównym celem tego przedsięwzięcia jest mobilizowanie młodych naukowców w Europie poprzez organizację platformy do współpracy i wymiany doświadczeń, jaką jest właśnie EURODOC.

Konferencja pt. "Rola Nauk Humanistycznych i Społecznych we Współczesnej Cywilizacji: Stan, Diagnoza, Rozwiązania"

Serdecznie zapraszamy na konferencję pt. "Rola Nauk Humanistycznych i Społecznych we  Współczesnej Cywilizacji:  Stan, Diagnoza, Rozwiązania" która odbędzie się w dniach 29-30 maja 2015 w Wydziale Zamiejscowym Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu.

 

Konsultacje projektu rozporządzenia MNiSW zmieniającego rozporządzenie w sprawie dokumentacji przebiegu studiów

Trwają konsultacje projektu rozporządzenia MNiSW zmieniającego rozporządzenie w sprawie dokumentacji przebiegu studiów. CZEKAMY NA WASZE OPINIE!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Rzecznik Praw Doktoranta
Partnerzy

 

Warszawskie Porozumienie Doktorantów


 


Perspektywy

 


mojestypendium.pl

 


EURAXESS

 

 

Logo be-pro