Aktualności
Sponsorzy


Aktualności
INNOSHARE - Kongres Polski Innowacyjnej 2015

Tylko do piątku trwa rejestracja na sobotni INNOSHARE - Kongres Polski Innowacyjnej 2015 w Warszawie, którego KRD jest współorganizatorem. 

INNOSHARE w swoim głównym zamierzeniu ma dzielenie się doświadczeniami i wiedzą w zakresie powstawania i rozwijania się startupów z innowacyjnych technologii, badań i projektów naukowych, funkcjonowania działu R&D w MŚP, finansowania działań innowacyjnych oraz współpracy na płaszczyźnie nauka-biznes.

II edycja Warsztatów Przedsiębiorczości Akademickiej

Serdecznie zapraszamy wszystkich doktorantów do wzięcia udziału w drugiej edycji Warsztatów Przedsiębiorczości Akademickiej organizowanych przez Łódzkie Porozumienie Doktorantów wraz z Krajową Reprezentacją Doktorantów. W dniach 6-9 lipca 2015 r. w Uzdrowisku Termalnym w Uniejowie w hotelu Uniejów.

Wyniki II-go etapu rekrutacji na ekspertów Polskiej Komisji Akredytacyjnej!

Przedstawiamy listę osób zakwalifikowanych do III-go etapu rekrutacji na ekspertów Polskiej Komisji Akredytacyjnej ds. doktoranckich.

Wyniki I-go etapu rekrutacji na ekspertów Polskiej Komisji Akredytacyjnej

Przedstawiamy listę osób zakwalifikowanych do II-go etapu rekrutacji na ekspertów Polskiej Komisji Akredytacyjnej ds. doktoranckich.

Ankieta dotycząca współpracy międzynarodowej i mobilności doktorantów

Szanowne Doktorantki i Doktoranci!

Ruszamy z nową ankietą ds. międzynarodowych. Bardzo Was prosimy o wsparcie w jej wypełnieniu, ponieważ pozwoli ona na określenie stanu faktycznego w kwestiach mobilności doktorantów, jak również pozwoli na wskazanie obszarów wymagajacych poprawy.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Rzecznik Praw Doktoranta
Partnerzy

 

Warszawskie Porozumienie Doktorantów


 


Perspektywy

 


mojestypendium.pl

 


EURAXESS

 

 

Logo be-pro