Aktualności
Sponsorzy


Aktualności
Warsztaty Szkoleniowe z zakresu finansowania nauki i ochrony własności intelektualnej dla Doktorantów- Gdańsk

Krajowa Reprezentacja Doktorantów i Rada Młodych Naukowców razem z Uczelnianą Radą Doktorantów Politechniki Gdańskiej i Radą Samorządu Doktorantów Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku we współpracy z Narodowym Centrum Nauki, Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Fundacją na rzecz Nauki Polskiej oraz Rzecznikiem Patentowym mają przyjemność zaprosić na "Warsztaty szkoleniowe z zakresu finansowania nauki i ochrony własności intelektualnej dla doktorantów."


ZAPISZ SIĘ 

II Mistrzostwa Polski Doktorantów w Siatkówce Halowej

Krajowa Reprezentacja Doktorantów, Samorząd Doktorantów Politechniki Łódzkiej oraz Łódzkie Porozumienie Doktorantów serdecznie zapraszają do udziału w organizowanych już po raz drugi Mistrzostw Polski Doktorantów w Siatkówce Halowej. Celem przedsięwzięcia jest integracja doktorantów na poziomie ogólnopolskim poprzez sport. Turniej odbędzie się w dniu 14 czerwca 2014 r. Zgłoszenia zespołów przyjmowane są do dnia 31 maja 2014 r.

Konsultacje PRODOK PROPAN 2014

W związku z trwającymi pracami nad unowocześnieniem i aktualizacją  formularzy konkursów PRODOK i PROPAN, Krajowa Reprezentacja Doktorantów we współpracy z Samorządem Doktorantów Polskiej Akademii Nauk przeprowadzą doktoranckie konsultacje społeczne.

Warsztaty Szkoleniowe z zakresu finansowania nauki i ochrony własności intelektualnej dla Doktorantów- Kielce

Krajowa Reprezentacja Doktorantów wraz z Radą Młodych Naukowców oraz z Uczelnianą Radą Samorządu Doktorantów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach we współpracy z Narodowym Centrum Nauki, Narodowym Cenrtum Badań i Rozwoju, Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Fundacją na rzecz Nauki Polskiej oraz Rzecznikiem Patentowym mają przyjemność zaprosić na "Warsztaty szkoleniowe z zakresu finansowania nauki i ochrony własności intelektualnej dla doktorantów".

ZAPISZ SIĘ 

Konferencja Praca, biznes, nauka – perspektywy dla doktorantów

Konferencja "Praca, biznes, nauka – perspektywy dla doktorantów", organizowana przez Krajową Reprezentację Doktorantów i Studenckie Forum Business Centre Club, ma na celu zwrócenie uwagi środowiska doktorantów na szanse rozwoju i korzyści wynikające ze współpracy nauki z biznesem. Konferencja organizowana jest w ramach Festiwalu BOSS, który swym zasięgiem obejmuje 18 miast w Polsce. Partnerami konferencji są Warszawskie Porozumienie Doktorantów oraz Rada Doktorantów Politechniki Warszawskiej. 

UWAGA! Przedłużono możliwość rejestracji do dnia 04.04.2014 do godziny 24:00

 ZAREJESTRUJ  SIĘ

 

Więcej informacji można również  znaleźć na stronie: http://konferencja.krd.edu.pl/

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Rzecznik Praw Doktoranta
Partnerzy

 

Warszawskie Porozumienie Doktorantów


 


Perspektywy

 


mojestypendium.pl

 


EURAXESS

 

 

Logo be-pro