Aktualności
Sponsorzy


Aktualności
Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Doktorantów w Siatkówce Plażowej

Krajowa Reprezentacji Doktorantów jako przedstawiciel ogółu doktorantów ma także w swoich szeregach przedstawicieli Akademii Wychowania Fizycznego dla których ważnych aspektem w pracy na rzecz doktorantów jest także ich integracja. Idąc w ślad za zeszłorocznym turniejem siatkówki, który odbył się z dużym powodzeniem w Łodzi. Chcemy kontynuować tą tradycję. Już na pierwszych spotkaniach nowego Zarządu pojawiła się inicjatywa organizacji drugiej edycji Mistrzostw Polski Doktorantów w piłce siatkowej, a także poszerzenie tego na skalę Europejską.Na początku czerwca (13-14.06) zaplanowano MPDw piłce siatkowej, które zgodnie z tradycją mają się odbyć w Łodzi. Nową ideą jest zaproszenie do Polski reprezentacji doktorantów z całej Europy na Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej. Dokonano już pewnych starań, aby turniej ten odbył się w sierpniu w Gdyni.  Licząc na powodzenie obu przedsięwzięć już teraz jako cały Zarząd zapraszamy zarówno do czynnego udziału, a także do obserwacji zmagań doktoranckich drużyn.

Warsztaty Szkoleniowe z zakresu finansowania nauki i ochrony własności intelektualnej dla Doktorantów- Lublin

Krajowa Reprezentacja Doktorantów i Rada Młodych Naukowców razem z Radą Uczelnianą Samorządu  Doktorantów Politechniki Lubelskiej i Radą Doktorantów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Lubelskim Porozumieniem Doktorantów we współpracy z Narodowym Centrum Nauki, Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Fundacją na rzecz Nauki Polskiej, Kancelarią Prawną Świeca i Wspólnicy oraz Rzecznikiem Patentowym mają przyjemność zaprosić na "Warsztaty szkoleniowe z zakresu finansowania nauki i ochrony własności intelektualnej dla doktorantów".


ZAPISZ SIĘ 

Nabór uzupełniający do Komisji Prawnej Krajowej Reprezentacji Doktorantów

Krajowa Reprezentacja Doktorantów ogłasza nabór uzupełniający do Komisji Prawnej KRD. Zgłoszenia zawierające życiorys wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres rekrutacja@krd.edu.pl do dnia 12 czerwca 2014 roku (godzina 20:00). 

Warsztaty Szkoleniowe z zakresu finansowania nauki i ochrony własności intelektualnej dla Doktorantów- Kraków

Krajowa Reprezentacja Doktorantów i Rada Młodych Naukowców wraz z Samorządem Doktorantów Akademii Górniczo-Hutniczej im. Stanisława Staszica w Krakowie i Porozumieniem Doktorantów Uczelni Krakowskich we współpracy z Narodowym Centrum Nauki, Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Fundacją na rzecz Nauki Polskiej, Kancelarią Prawną Świeca i Wspólnicy oraz Rzecznikiem Patentowym mają przyjemność zaprosić na "Warsztaty szkoleniowe z zakresu finansowania nauki i ochrony własności intelektualnej dla doktorantów".


ZAPISZ SIĘ 

Zaproszenie do zawarcia Porozumienia Doktorantów Nauk Humanistycznych i Społecznych

Dnia 31 maja 2014 roku o godzinie 13.00 w warszawskiej siedzibie Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej przy ulicy Chodakowskiej 19/31 w sali konferencyjnej na II piętrze odbędzie się zawarcie Porozumienia Doktorantów Nauk Humanistycznych i Społecznych. Na spotkanie serdecznie zapraszamy Przedstawicieli Uczelni oraz Wydziałów o profilu humanistycznym i społecznym, wydelegowanych przez Przewodniczących Rad Doktorantów.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Rzecznik Praw Doktoranta
Partnerzy

 

Warszawskie Porozumienie Doktorantów


 


Perspektywy

 


mojestypendium.pl

 


EURAXESS

 

 

Logo be-pro