Aktualności
Sponsorzy


Aktualności
Nabór do Kapituły Doktoranckiej konkursu PROPAN 2014

Krajowa Reprezentacja Doktorantów oraz Rada Samorządu Doktorantów PAN ogłasza nabór do Kapituły Doktoranckiej konkursu PROPAN 2014. Zgłoszenia zawierające dane osobowe i kontaktowe (imię i nazwisko, telefon, adres e-mail, nazwę jednostki naukowej) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres rekrutacja@krd.edu.pl do 8 sierpnia 2014 roku (godzina 20:00). Prosimy o następujące tytułowanie wysyłanej wiadomości: „Kapituła Doktorancka PROPAN 2014”.

Nabór do Kapituły Doktoranckiej konkursu PRODOK 2014

Krajowa Reprezentacja Doktorantów ogłasza nabór do Kapituły Doktoranckiej konkursu PRODOK 2014. Zgłoszenia zawierające dane osobowe i kontaktowe (imię i nazwisko, telefon, adres e-mail, nazwę jednostki naukowej) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres rekrutacja@krd.edu.pl do 8 sierpnia 2014 roku (godzina 20:00). Prosimy o następujące tytułowanie wysyłanej wiadomości: „Kapituła Doktorancka PRODOK 2014”.

Projekt zmiany Statutu KRD

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

W związku z licznymi uwagami do Statutu Krajowej Reprezentacji Doktorantów, Zarząd KRD postanowił podjąć się zmiany Statutu i niniejszym przedstawia projekt do konsultacji.

Warsztaty Przedsiębiorczości Akademickiej

W dniach 3-8 lipca 2014 r. w Uzdrowisku Termalnym w Uniejowie odbędą się w formie letnich warsztatów szkolenia dla młodych naukowców poprowadzone przez specjalistów z zakresu finasowania badań naukowych jak i kompetencji miękkich. W trakcie kilku dni spędzonych pod czujnym okiem naszych trenerów postaramy się poszerzyć Wasze kompetencje związane z przedsiębiorczością akademicką. Zapraszamy do zapoznania się z programem Warsztatów!

Porozumienie Doktorantów Nauk Humanistycznych i Społecznych

W dniu 31 maja 2014 r. Samorządy Doktorantów przyjeły uchwałą środowiska doktorantów nauk humanistycznych i społecznych Statut Porozumienia Doktorantów Nauk Humanistycznych i Społecznych. Pierwsze posiedzenie Porozumienia Doktorantów Nauk Humanistycznych i Społecznych odbyło się w SWPS w Warszawie. W jego trakcie oprócz przyjęcia Statutu PDNHiS, wybrano organy Porozumienia. Przewodniczącą PDNHiS została Krystyna Heland (APS), Wiceprzewodniczącymi – Agnieszka Zawadzka (SWPS) oraz Mateusz Niedbała (UPH). 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Rzecznik Praw Doktoranta
Partnerzy

 

Warszawskie Porozumienie Doktorantów


 


Perspektywy

 


mojestypendium.pl

 


EURAXESS

 

 

Logo be-pro