Aktualności
Sponsorzy


Aktualności
Warsztaty Szkoleniowe z zakresu finansowania nauki i ochrony własności intelektualnej dla Doktorantów- Wrocław

Krajowa Reprezentacja Doktorantów i Rada Młodych Naukowców razem z Radą Doktorantów Politechniki Wrocławskiej i Porozumieniem Doktorantów Uczelni Wrocławskich we współpracy z Narodowym Centrum Nauki, Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Fundacją na rzecz Nauki Polskiej, Kancelarią Prawną Świeca i Wspólnicy oraz Rzecznikiem Patentowym mają przyjemność zaprosić na "Warsztaty szkoleniowe z zakresu finansowania nauki i ochrony własności intelektualnej dla doktorantów".


ZAPISZ SIĘ 

Zaproszenie za II Zjazd Porozumienia Doktorantów Nauk Humanistycznych i Społecznych

Krajowa Reprezentacja Doktorantów wraz z Uczelnianą Radą Samorządu Doktorantów Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej oraz Zarządem Porozumienia Doktorantów Nauk Humanistycznych i Społecznych serdecznie zapraszają na II Zjazd Porozumienia Doktorantów Nauk Humanistycznych i Społecznych.

Nadzwyczajny Zjazd Delegatów - 4 października 2014

Drodzy Doktoranci i Doktorantki,

Na mocy zapisu §5 ust. 7 pkt. 1 Statutu Krajowej Reprezentacji Doktorantów z dnia 22 czerwca 2013 roku zwołuję Nadzwyczajny Zjazd Delegatów na dzień 4 października 2014 roku w Warszawie. Celem zwołania Zjazdu jest zmiana Statutu Krajowej Reprezentacji Doktorantów oraz zapoczątkowanie dyskusji nad dalszymi kierunkami rozwoju samorządności doktoranckiej w Polsce. 

Przedłużenie terminu konkursu - Organizacja Jubileuszowego XV Krajowego Zjazdu Doktorantów

Krajowa Reprezentacja Doktorantów zwraca się do wszystkich Samorządów Doktoranckich w Polsce o składanie propozycji organizacji jubileuszowego XV Krajowego Zjazdu Doktorantów do dnia 10 września br. (podczas posiedzenia Zarządu w Poznaniu wybierzemy jedną z ofert).

Konsultacje społeczne

Trwają konsultacje społeczne dotyczące projektów rozporządzeń przygotowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Informacje na temat obecnie konsultowanych aktów prawnych dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej KRD. Zachęcamy regularnego odwiedzania strony oraz przesyłania uwag.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Rzecznik Praw Doktoranta
Partnerzy

 

Warszawskie Porozumienie Doktorantów


 


Perspektywy

 


mojestypendium.pl

 


EURAXESS

 

 

Logo be-pro